Izolacje dla domu

Izolacje dla domu

Zaletą stosowania pianki do ocieplenia domu jest uzyskanie jednolitej warstwy, pozbawionej mostków termicznych tym samym uzyskanie stu procentowej szczelności. Pianka posiada również świetną przyczepność do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych.

Ocieplenie pianką poliuretanową to najlepszy sposób na izolacje dachów i fundamentów. Zastosowany materiał jest alternatywą dla tradycyjnej wełny mineralnej i zmniejsza straty energii cieplnej aż o 50 procent.

 

Ocieplenie Poddasza

Zastosowanie pianki PUR na poddaszu może polepszyć sprawność energetyczną całego budynku nawet o 70 proc. Jednak równie ważnym czynnikiem przemawiającym za zastosowaniem pianki poliuretanowej jest komfort i wygoda użytkowników domu przez okrągły rok, niezależnie od pogody na zewnątrz. Ocieplenie pianką to gwarancja odprowadzania nagrzanego powietrza z wnętrza domu podczas okresu letniego oraz utrzymania ciepłej temperatury w zimie.

Ocieplenie poddasza które oferujemy zmniejsza zapotrzebowanie domu na energię i gwarantuje szybki zwrot poniesionych na inwestycję kosztów Jej doskonałe parametry umożliwiają budowlańcom, inwestorom oraz wykonawcom stworzenie szybkiej w montażu, energooszczędnej termoizolacji zgodnej ze zróżnicowanymi wymogami klientów. Dla nich z kolei izolacja natryskowa oznacza redukcję kosztów energii nawet o połowę oraz zdrowsze, pozbawione zanieczyszczeń wnętrze.

 

Izolacje Fundamentów

Profesjonalnie zrealizowana izolacja fundamentu pianką poliuretanową wymaga zastosowania specjalnego rodzaju poliuretanu tzw. piany zamkniętokomórkowej. Ze względu na ponadprzeciętną gęstość pianki na poziomie od 30 do około 40 kilogramów na 1 metr sześcienny, gwarantujemy wysoką wytrzymałość naszych realizacji.

Stosowana przez naszych specjalistów pianka wykazuje się wysoką odpornością na zgniatanie oraz niewielką paroprzepuszczalnością. Piankę zamkniętokomórkową z powodzeniem wykorzystujemy także do hydro- oraz termoizolacji dachów, ścian, chłodni, budynków inwentarskich oraz w końcu – także fundamentów.

 

Izolacja Ścian

Izolacja natryskowa zamknięto komórkowa o średniej gęstości, przyczynia się do poprawy strukturalnej integralności ścian, a więc do wzmocnienia konstrukcji obiektu. Z kolei izolacja natryskowa otwartokomórkowa, o niskiej gęstości, korzystnie wpływa na wskaźniki przenikania dźwięków. Poza wydajnością konstrukcyjną i dźwiękową izolacja natryskowa znacząco podnosi również parametry energooszczędności różnych typów montażu.

Izolacja ścian z zastosowaniem izolacji natryskowych zapewni Ci wyjątkowe efekty – kontrolę wilgoci, monolityczne bariery, warstwy drenujące i inną różną funkcjonalność, istotną w konstruowaniu trwałych, wzorcowych budowli.

Formularz Wyceny

Skorzystaj z formularza wyceny izolacji i sprawdź orientacyjną cenę izolacji.