Nasze Usługi

Izolacje dla przemysłu

Izolacje przemysłowe dzięki odporności na ścieranie, zapobiegają korozji, tworzą zwartą i sprężystą strukturę, są odporne na działanie wody odznaczają się niezmiennymi parametrami w szerokim zakresie temperatur i wiele więcej.

Aby nie przerywać lub nie opóźniać procesu produkcji, technologia natrysku piany PUR to korzystna ekonomicznie i szybka do zrealizowania opcja termoizolacji w obiektach wielkopowierzchniowych.

Zobacz więcej

Izolacje dla domu

Zaletą stosowania pianki do ocieplenia domu jest uzyskanie jednolitej warstwy, pozbawionej mostków termicznych tym samym uzyskanie stu procentowej szczelności. Pianka posiada również świetną przyczepność do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych.

Ocieplenie pianką poliuretanową to najlepszy sposób na izolacje dachów i fundamentów. Zastosowany materiał jest alternatywą dla tradycyjnej wełny mineralnej i zmniejsza straty energii cieplnej aż o 50 procent.

Zobacz więcej

Izolacje dla rolnictwa

Izolacje dla rolnictwa pianką poliuretanową, idealnie nadają się do zabezpieczenia obiektów rolniczych, hal, magazynów, silosów i innych. Wilgotność oraz temperatura w budynakch rolniczych to bardzo ważne czynniki przy hodowli zwierząt.

Kluczową rzeczą która zapewni odpowiednie warunki jest izolacja. Pianka nadaje się do stworzenia odpowiedniego mikroklimatu dla zwierząt zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach rolniczych.

Zobacz więcej

Formularz Wyceny

Skorzystaj z formularza wyceny izolacji i sprawdź orientacyjną cenę izolacji.